"Bezpieczeństwo w pracy"

WOS 2012 to międzynarodowa konferencja decydentów , naukowców i specjalistów odpowiedzialnych za zapobieganie wypadkom przy pracy. Konferencja ma na celu stworzenie rozwiązań zapobiegających wypadkom w pracy oraz umożliwić wymianę doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Zastanawiasz się nad ścieżką swojej kariery? Jesteś typem osoby, która nie potrafi wysiedzieć w jednym miejscu i wszędzie jej pełno? Lubisz organizować różnego rodzaju wydarzenia, imprezy, wycieczki? Na wyjazdach to Ciebie znajomi pytają, dokąd warto pójść, co zjeść i co warto zobaczyć? Jeśli tak, to agencja eventowa może być miejscem dla Ciebie.
Agencja eventowa bądź firma eventowa zatrudnia specjalistów, którzy organizują imprezy okolicznościowe i wszelkiego rodzaju wydarzenia dla swoich klientów - mogą to być osoby prywatne, jak i duże firmy czy korporacje. Zakres i zasięg organizowanych oczywiście zależy od rozmiaru i prestiżu agencji, Nie oznacza to jednak, że w mniejszej agencji będziesz się nudzić. Przykładowymi wydarzeniami, których organizację może zlecić Tobie klient jest na przykład: impreza firmowa, impreza plenerowa, wyjazd integracyjny, a w przypadku dużych znanych agencji - festiwale i duże imprezy masowe.
Co może należeć do Twoich obowiązków? Organizacja i obsługa wydarzenia. Czasem klient może mieć już gotową koncepcję wydarzenia i Tobie pozostaje tylko wykonywanie jego poleceń, ale bardzo często Klienci (zwłaszcza więksi, korporacyjni) nie mają na to czasu i stworzenie koncepcji należy do Ciebie. To zdecydowanie ciekawsza opcja. Musisz wtedy znaleźć odpowiednie miejsce lub salę, zająć się jej wynajmem, zapewnić odpowiednie nagłośnienie i sprzęt (zupełnie innych urządzeń będziesz potrzebować przy organizacji konferencji, a innych przy planowaniu wyjazdu integracyjnego). Ponadto, musisz zainteresować się również cateringiem, a także wynajmem muzyków, artystów lub konferansjerów jeśli na przykład organizujesz galę. Do Twoich obowiązków może należeć również praca z dekoratorami i grafikami, którzy stworzą koncepcję wizualną wydarzenia. Jak widzisz, praca ta oznacza kontakt z wieloma ciekawymi ludźmi z różnych branży, dlatego ważne są Twoje umiejętności miękkie, jak i dyscyplina i rzetelność.
Na pewno nie jest to praca dla każdego, ale jeśli lubisz poznawać ciekawych ludzi i organizować ciekawe wydarzenia, na pewno będziesz zadowolony.

Okiem reportera

oferty pracy

pośrednictwo pracy

zatrudnienie